logo

بهترین پادکست موفقیت | بهترین پادکست های انگیزشی

پادکست موفقیت

اگرچه تعریف موفقیت از فردی به فرد دیگر متفاوت است اما پادکست‌های موفقیت، نکات و توصیه‌هایی در مورد چگونگی موفق شدن را در اختیار ما قرار می‌دهند.

اگر در نقطه‌ای از مسیرتان متوقف شده‌اید، به اندازه کافی انرژی ندارید و نیاز دارید انگیزه‌تان را بالا ببرید، گوش دادن به یک پادکست انگیزشی موفقیت می‌تواند کمک‌کننده باشد. این پادکست‌ها به موضوعات مختلفی از جمله سلامت روان، شادی بودن، شکل‌گیری عادت‌های جدید، موفقیت مالی و… می‌پردازند و به شما کمک می‌کنند تا زندگی‌تان را در جهت بهتر شدن، تغییر دهید.

معرفی پادکست‌های موفقیت فردی و انگیزشی

پادکست‌های موفقیت، مهارت‌های مختلف را به ما یاد می‌دهند.

موفق شدن نیازمند کسب دانش، مهارت‌های مختلف، سخت‌کوشی، درس گرفتن از تجربیات دیگران، داشتن انگیزه و انرژی کافی، برنامه‌ریزی، مدیریت زمان و… است که پادکست انگیزشی موفقیت این موضوعات را در اختیار افراد قرار می‌دهد. در این لیست، ما بهترین پادکست‌های موفقیت فردی و انگیزشی را برای افرادی که در مسیر موفقیت هستند جمع‌آوری کرده‌ایم تا در طول مسیر متوقف نشوند.

 

دنبال افزایش درآمد هستی؟

با این ۷ درس رایگان حساب کار دستت میاد و می‌تونی درآمدت رو افزایش بدی!
.

 

۱- پادکست سبکتو

سبکتو یک مجله اینترنتی در مورد موفقیت است که مطالبش را به زبان آسان بیان می‌کند. این پادکست به شما کمک می‌کند اهداف مشخصی تعیین کنید، برنامه‌ریزی کنید و تلاش کنید زندگی موفق و رضایت‌بخشی برای خودتان بسازید و همچنین عادات و سبک‌های نادرست زندگی‌تان را اصلاح کنید. پادکست‌های سبکتو معمولا حدود ۱۰ دقیقه هستند.

لینک پادکست سبکتو

۲- پادکست توسعه فردی

توسعه فردی یک پادکست انگیزشی با صدای پوریا احمدی است. این پادکست درباره موضوعاتی از جمله فن بیان، خودشناسی، شخصیت شناسی و توسعه فردی صحبت می‌کند. با گوش دادن به پادکست‌های این مجموعه، نسبت به خودتان و دیگران شناخت بیشتری پیدا می‌کنید و با به کارگیری راهکارهایی که توصیه می‌کنند می‌توانید رشد و پیشرفت کنید.

لینک پادکست توسعه فردی

۳- پادکست هلی تاک

هلی تاک یکی از بهترین پادکست‌های موفقیت است که درباره موضوعات و مهارت‌های مختلفی در حوزه روانشناسی و رشد فردی صحبت می‌کند. این پادکست به شما کمک می‌کند تا خودتان را بیشتر بشناسید، در مسیر موفقیت قرار بگیرید، پیشرفت کنید و سطح رضایت‌تان را در زندگی بالاتر ببرید.

  زندگی‌نامه استیو بالمر

لینک پادکست هلی تاک

۴- پادکست صلح درون

پادکست صلح درون با صدای سپهر خدابنده، با هدف بهبود حال درونی و ایجاد احساسات بهتر نسبت به خودمان، در حال فعالیت است. این پادکست انگیزشی در هر اپیزود به مسائل مختلفی از جمله اضطراب، مراقبت از خود، افزایش تمرکز و… می‌پردازد و به افراد کمک می‌کند تا با خودشان به صلح برسند.

لینک پادکست صلح درون

۵- پادکست رادیو هزارسرو

رادیو هزارسرو یک پادکست انگیزشی موفقیت است و بیشتر درباره روش‌های مدیتیشن، تغییر عادت‌های نادرست و تغییر افکار و باورهای غلط صحبت می‌کند. این پادکست به شما کمک می‌کند تا آهسته آهسته، با برنامه‌ریزی و با تلاش‌های هر چند کوچک اما مداوم و بی‌وفقه، حرکت و رشد کنید.

لینک پادکست رادیو هزارسرو

 

 

 

 

 

۶- پادکست ناجی

هدف پادکست ناجی داشتن احساس بهتر است.

هدف پادکست ناجی افزایش سطح آگاهی و داشتن احساس بهتر نسبت به خود و پیرامون ما است. در اپیزود‌های این پادکست، معروف‌ترین کتاب‌ها و تکنیک‌های علمی دنیا در زمینه خودشناسی، رشد فردی و زندگی بهتر به زبان ساده بیان می‌شوند تا افراد درد و رنج‌های خود را بشناسند، انگیزه کافی پیدا کنند و برای ساختن یک زندگی خوب قدم بردارند.

لینک پادکست ناجی

۷- پادکست رخ

پادکست رخ درباره داستان زندگی افراد موفقی است که تاثیرات زیادی در تاریخ ایران و جهان گذاشته‌اند مثل حافظ، کریم خان زند، فردوسی، پابلو اسکوبار، مایکل جکسون، داروین و…

با شنیدن زندگینامه افراد موفق می‌توانید فرمول موفقیت آن‌ها را کشف کنند و با مشکلاتی که داشتند و بر آن‌ها غلبه کرده‌اند و دستاوردهایشان آشنا شوید.

لینک پادکست رخ

۸- پادکست ده صبح

امید اخوان و میثم زرگرپور، دو دوست قدیمی پادکست ده صبح را راه‌اندازی کردند که پرطرفدارترین پادکست تخصصی در زمینه مدیریت، کارآفرینی و استارتاپ به زبان فارسی است. در این پادکست با کارآفرینان موفق ایرانی که استارتاپ‌های تاثیرگذاری مانند علی بابا، اسنپ، الوپیک، پیاده، دیجی‌کالا و… را بنیان‌گذاری کرده‌اند، مصاحبه شده است.

  موفقیت چیست؟

لینک پادکست ده صبح

 

پیشنهاد ویژه: دوره رایگان ویدیویی روانشناسی پول را از دست ندهید!

روانشناسی پول

۹- پادکست مبل قرمز

پادکست مبل قرمز در هر اپیزود درباره خودشناسی، رشد فردی، بهبود روابط فردی و زوجین، آرامش روان و فراگیری مهارت ارتباط موثر با کارشناسان متخصص صحبت می‌کند.

لینک پادکست مبل قرمز

۱۰- پادکست بهترین خودت شو

این پادکست، بهترین راهکارها برای رشد و موفقیت را با شما به اشتراک می‌گذارد. همچنین در این پادکست با افراد موفق در کسب و کارها صحبت می‌شود که می‌توانیم از آن‌ها یاد بگیریم چگونه به موفقیت برسیم؟

لینک پادکست بهترین خودت شو

۱۱- پادکست علم موفقیت

پادکست علم موفقیت به میزبانی مت بودنار، یک پادکست انگیزشی انگلیسی زبان است و هدف اصلی‌اش کمک به رشد شخصی افراد است. این پادکست هر هفته با مهمانانی از جمله عصب شناسان، کارآفرینان، مربیان ذهن آگاهی و… درباره علم و روانشناسی موفقیت صحبت می‌کند. با گوش دادن به اپیزودهای این پادکست می‌توانید در مورد توانایی‌های بالقوه خود برای موفق شدن فکر کنید و راه‌هایی برای تبدیل شدن به نسخه بهتری از خودتان یاد بگیرید.

لینک پادکست علم موفقیت

 

 

 

 

۱۲- پادکست مکتب عظمت

پادکست مکتب عظمت به افراد کمک می‌کند هدفشان را پیدا کنند.

چه شکست خورده باشید و چه فقط نیاز به تقویت انگیزه و اعتماد به نفس داشته باشید، پادکست مکتب عظمت می‌تواند به شما کمک کند. گوینده این پادکست یعنی لوئیس هاوس، در هر اپیزود با یکی از افراد موفق در جهان در حوزه‌های مختلف تجارت، ورزش، علم، ادبیات و… مصاحبه می‌کند. آن‌ها در مورد موضوعات مختلفی از جمله شکست خوردن، موفق شدن، ثروتمند شدن، داشتن رویاهای بزرگ و آماده شدن برای موفقیت صحبت می‌کنند تا شما هم بتوانید هدف‌تان را پیدا کنید.

  تبدیل شکست به موفقیت؛ آیا شکست باعث موفقیت می‌شود؟

لینک پادکست مکتب عظمت

۱۳- پادکست شادتر

اگر می‌خواهید زندگی شادتری داشته باشید، این پادکست برای شماست. گرچن روبین میزبان پادکست شادتر، عادت‌های روزمره و نقش آن‌ها در کیفیت کلی زندگی را بررسی می‌کند. روبین در هر اپیزود نکات ساده‌ای ارائه می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا زندگی شادتری داشته باشید.

لینک پادکست شادتر

۱۴- پادکست آزمایشگاه شادی

در این پادکست دکتر لوری سانتوس استاد روانشناسی دانشگاه ییل، مطالعات روانشناسی درباره شادی را مطرح می‌کند. هر اپیزود این پادکست بر موضوعاتی از جمله فرسودگی شغلی، احساس گناه، بی‌انگیزگی و… تمرکز دارد و طرز فکر شما درباره شادی را تغییر می‌دهند.

لینک پادکست آزمایشگاه شادی

۱۵- پادکست خوب زندگی کردن

این پادکست به ما کمک می‌کند تا بفهمیم خوب زندگی کردن یعنی چه؟ و آیا می‌توانیم حتی زمانی که شرایط سخت است، همچنان زندگی خوبی داشته باشیم؟ جاناتان فیلدز مجری این برنامه، در هر اپیزود با افراد تاثیرگذار در حوزه‌های مختلف صحبت می‌کند و پرسش‌های قابل تاملی در مورد شادی مطرح می‌کنند.

لینک پادکست خوب زندگی کردن

 

 

 

۱۶- پادکست این زندگی شماست

این پادکست به شما کمک می‌کند با اشتیاق بیشتری زندگی کنید، با تمرکز بیشتری کار کنید و با شیوه‌های قدرتمندتری تیم کاریتان را رهبری کنید. همچنین شما را در مورد نحوه راه‌اندازی یک کسب و کار راهنمایی می‌کند و یاد می‌دهد که چگونه باید برای خودتان یک راهنما پیدا کنید. هر اپیزود این پادکست حدودا بین ۲۵ تا ۴۵ دقیقه است.

لینک پادکست این زندگی شماست

۱۷- پادکست درباره جزئیات

کارن آلن در این پادکست به این می‌پردازد که چگونه تغییر ذهنیت و تغییر عادت‌های جزئی منجر به تغییرات اساسی در سبک زندگی و موفقیت‌های بزرگ می‌شود. کارن زندگی افراد موفق را بررسی می‌کند تا کشف کند چه اتفاق جزئی باعث موفقیت آن‌ها شده است.

  نقشه راه موفقیت چیست؟ 7 گام ترسیم Roadmap

لینک پادکست درباره جزئیات

۱۸- پادکست ساعت رادیویی TED

در پادکست ساعت رادیویی درباره چگونگی شاد بودن صحبت می‌شود.

در این پادکست با افراد تاثیرگذار جهان درباره موضوعات مختلفی از جمله چگونگی شاد بودن و چگونگی به کارگیری خلاقیت برای رسیدن به موفقیت صحبت می‌شود. هر قسمت این پادکست حدود ۵۰ تا ۵۵ دقیقه طول می‌کشد.

لینک پادکست ساعت رادیویی TED

۱۹- پادکست میلیونر احتمالی

این پادکست ایده‌آل‌ترین گزینه برای کسانی است که می‌خواهند به موفقیت برسند. جیمی تاردی در این پادکست با بیش از ۱۵۰ میلیونر صحبت کرده تا راز موفقیت آن‌ها را کشف کند. پس از انجام این مصاحبه‌ها، او عوامل اصلی برای رشد همه کسب و کارها را جمع‌آوری کرد و در اختیار مخاطبان قرار داد. بر اساس یافته‌های او، میلیونرها از شکست نمی‌ترسند و علی‌رغم شکست خوردن، به حرکت‌شان ادامه می‌دهند. هر اپیزود این پادکست حدود ۳۰ تا ۹۰ دقیقه است.

لینک پادکست میلیونر احتمالی

۲۰- پادکست کارآفرینان در آتش

اگر می‌خواهید کارآفرین شوید و در دنیای کسب و کار به موفقیت برسید، این پادکست برای شماست. جان لی دوماس مجری این پادکست در هر اپیزور با افراد موفق در زمینه‌های مختلف مصاحبه می‌کند و شکست‌ها و موفقیت‌های آن‌ها را بررسی می‌کند. این پادکست به طور مستقیم به شما توضیح می‌دهد که چگونه می‌توانید در زندگی موفق شوید و هر اپیزود بین ۲۵ تا ۶۰ دقیقه است.

لینک پادکست کارآفرینان در آتش

کلام آخر

همه ما دوست داریم در زندگی شاد و موفق باشیم و برای رسیدن به این خواسته باید تلاش کنیم. یکی از راهنماهای ما در مسیر موفقیت می‌تواند پادکست موفقیت باشد. این پادکست‌ها درس‌های زندگی و گام‌های عملی برای رسیدن به اهداف و موفق شدن را در اختیار ما قرار می‌دهند و با بررسی داستان‌های افراد موفق و تاثیرگذار در دنیا، مسیر را برای ما هموارتر می‌کنند.

اگر هدف‌تان از موفقیت، موفقیت مالی است، می‌توانید از دوره رایگان روانشناسی پول نیز استفاده کنید.

منابع:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش‌های پیشنهادی

روانشناسی پول

پول پلاس، ۷ درس روانشناسی پول

رایگان