اعتقاد ما این است که:

پتانسیل یعنی توانی که شما دارید ولی از آن استفاده نمی کنید و ما ایمان داریم که شما #پتانسیل را دارید پس موفق خواهید شد.

چه کمکی از دست ما بر می آید؟

تخصص ما آموزش و مشاوره در زمینه های تحصیلی، خانواده، سازمانی و بهبود فردی است.
ما قرار است به شما کمک که هم خودتان بهتر زندگی کنید و هم جهان را جای بهتری برای زندگی دیگران.

شیراز,خیابان طالقانی ساختمان شفا
شیراز
youremail@yourdomain.com
09123235263
Follow Us

پتانسیل یعنی توانی که شما دارید ولی از آن استفاده نمی کنید و ما ایمان داریم که شما #پتانسیل را دارید پس موفق خواهید شد.

پاد کنکور 12-چگونه بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور را تشخیص دهیم ؟!

 

این روزها وقتی شبکه های مختلف تلوزیونی را نگاه کنید، می بینید موسسات آموزشی مختلف با برندهای مختلف، تبلیغ دی وی دی های آموزشی را می کنند. اگر در کانال های تلگرام و اینستاگرام جستجو کنید می بینید می خواهند انواع و اقسام dvd های آموزشی را بفروشند. در رابطه با خرید دی وی دی و تبلیغ موسسات مشکلی وجود ندارد، اما دغدغه ما برای زمانی است که سردر گم می شوید از کدام موسسه dvd بخرید. در حجم زیاد تبلیغات ممکن است یکسری از واقعیت ها را به شما نگویند. در نهایت بعد از خرید آنها پشیمان می شوید. می گویید کاش از موسسه دیگری می خریدم. کاش هزینه خرید دی وی دی را بهتر مدیریت می کردم. کاش کسی بود تا راهنمایی ام می کرد!

در حال حاضر دغدغه ای بین داوطلبان است که فکر می کنند حتما باید dvd بخرند! فکر می کنند اگر نخرند نمی توانند نمره بیاورند. دغدغه هایی هم در بین خانواده ها بوجود آمده که می گویند بودجه ما محدود است. نمی توانیم به اشتباه هزینه کنیم.

در این بخش از پاد کنکور بررسی می کنیم که چه زمانی دی وی دی لازم است. اصلا بهتر است چه کسانی دی وی دی آموزشی بخرند. بهترین دی وی دی چیست و بهتر است از کدام موسسه خریداری شود؟ تا بتوانید به نتیجه دلخواهتان از خرید دی وی دی ها آموزشی برسید. اگر تا الان دی وی دی تهیه نکرده اید، بهتر است اول این بخش را مطالعه کنید. بعد اقدام به خرید کنید.

بهترین دی وی دی های کنکور 98

بهترین دی وی دی کنکور

همه محصولات یک موسسه خوب نیست!

اولین و مهم ترین نکته در زمینه خرید دی وی دی این است که همه محصولات یک موسسه آموزشی خوب نیست. ممکن است موسسه ای برای درس ادبیات، شیمی و عربی محصولات خوبی داشته باشد. موسسه دیگری محصولات ریاضی و فیزیک و زیست آن خوب است. حواستان باشد تا همه تخم مرغ ها را در یک سبد نچینید. قبل از خرید واضح بپرسید که دی وی دی مورد نظرتان را کدام موسسه دارد. کدام استاد در زمان کمتر آموزش داده است. مثلا شخصی ممکن است نیاز داشته باشد که یک نفر زیست گیاهی را به او یاد دهد. کدام موسسه زیست گیاهی آن بهتر است. و کدام موسسه زیست گیاهی را بهتر آموزش داده است.

این ها را از یک مشاور بپرسید. تا به شما بگوید چه dvd را از چه موسسه ای تهیه کنید. از کجا dvd بخرید می توانید سریع تر به هدف دلخواهتان برسید. پس هیچ موسسه ای همه محصولات آموزشی اش برایتان موثر نخواهد بود. هر موسسه ای در یکسری محصولات خاص تر خود برند است.

توجه به زمان استفاده از دی وی دی

نکته دوم این است که چه زمانی باید از dvd ها استفاده کرد. برای این افراد خرید دی وی دی می تواند مناسب باشد:

افراد فارغ التحصیل که دیگر به مدرسه نمی روند و زمان مناسب برای دیدن dvd ها را دارند. کسانی که از کنکور دور بوده اند. مثلا داوطلبی که متولد دهه 60 باشد، مدتی است که از درس و تحصیل دور بوده است.

دانش آموزانی که مدرسه می روند و اکثر معلم هایشان خوب است. اما در یکی دو درس کمی ضعیف تر هستند و نیاز دارند برای تقویت آن درس، یا به آموزشگاه بروند یا dvd تهیه کنند. این دسته برای اینکه وقتشان در رفت و آمد تلف نشود، dvd می خرند تا در کنار مدرسه درس هایشان را تقویت کنند.

حواستان باشد دور خودتان را بیخودی شلوغ نکنید. به این معنی که بخواهید برای همه درس ها محصول تهیه کنید. خریدن محصولات خیلی خوب است. اما باید ببینید آیا زمان دیدن آن را دارید یا نه. دانش آموزی که هم مدرسه می رود و هم آموزشگاه، شاید نیازی نباشد تا برای همه درس هایش dvd بخرد. پس نکته مهم این است که ببینید نیازتان چقدر است و چقدر زمان می توانید برای آنها صرف کنید.

خرید از نمایندگی ها

نکته مهم بعدی این است که از موسسه یا نمایندگی هایی بخرید که به طور شفاف برایتان توضیح دهند که محصولات آنها شامل چه چیزهایی است. اینکه دی وی دی ها چند ساعت است. چند حلقه است. چقدر طول می کشد تا به دستتان برسد. چه خدماتی در کنار آن ارائه می دهند. آیا به عنوان هدیه محصول دیگری برایتان می فرستند. آیا در کنار آن جزوه خاصی به شما می دهند یا نه. زیرا خیلی از موسسات ممکن است وعده هایی دهند که به آن عمل نمی کنند. پس خیلی شفاف از نمایندگی فروش بخواهید به شما بگویند که dvd ها شامل چه خدمات و امکاناتی است.

بهترین دی وی دی زیست کنکور

بهترین دی وی دی های کنکور 98

ذوق خرید به تنهایی کافی نیست!

نکته مهم دیگر این است که ممکن است وقتی دی وی دی می خرید ذوق خرید داشته باشد. یکی از موسسات معتبری که در زمینه فروش محصولات و تولید و محتوا کار می کند آماری بدست آورده است. در این موسسه برای فروش dvd ها قفل و شماره سریالی بر روی محصولات قرار دارد. وقتی کسی dvd می خرد باید کد فعال سازی آن را به موسسه ارسال کند تا در نهایت بتواند آن را ببیند. وقتی کد فعالسازی ارسال شود، موسسه می فهمد که مشتری اش آن دی وی دی یا محصول را مشاهده کرده یا نه.

جالب است که آمار موسسه نشان می دهد 65% افرادی که از موسسه خرید می کردند، کد فعالسازی نخواسته اند. یعنی موسسه محصولات را فروخته و برایشان ارسال کرده، اما تا یک سال بعد از فروش هنوز آن محصول را فعال نکردند. از هر سه نفر، دو نفر اصلا پکیج را باز نکردند. فقط ذوق خرید داشتند. یعنی تنها با خریدن محصولات خوشحال شده اند و فکر کردند دیگر موفق خواهند شد. دیگر اصلا سراغ باز کردن آن محصول و دیدن فیلم های آموزشی نشدند. جالب بود که 25% دیگر افراد محصولات را نصفه و نیمه رها کرده اند. و تنها 10% افراد آن محصولات را کامل دیده اند. نکته مهم این است که اگر می خواهید دی وی دی بخرید، لطفا جدی باشید. به خودتان متعهد باشید که اگر dvd را خریده اید کامل از آن استفاده کنید.

مشاوره خرید

بسیار خوب است هنگام خرید dvd مشاور هم داشته باشید. مشاوری که برنامه ای متناسب با دیدن دی وی دی ها برایتان تنظیم کند. تا طبق برنامه آنها را ببینید و تست ها را حل کنید. تا در نهایت مباحث در ذهن تان تثبیت شود و در آن درس موفق شوید. پس حواستان باشد دچار ذوق خرید نشوید. مهم تر از خرید dvd شما هستید که باید از آن استفاده کنید. با دقت آنها را ببینید و با استاد پیش روید. مثال ها را حل کنید و تست های مکمل هم حل کنید تا در نهایت به رشته و دانشگاه مورد علاقه تان برسید. صرف خرید دی وی دی به تنهایی معجزه ای رخ نخواهد داد! خیلی خوب است در کنار آن ها مشاور داشته باشید تا انگیزه تان هم برای درس خواندن افزایش یابد.

کمک کننده به موفقیت

پس بدون شک دی وی دی های آموزشی می توانند کاتالیزگر موفقیت باشند. به شرطی که با آنها واکنش دهید و خودتان بخواهید به هدف دلخواهتان برسید. اما نکته مهم این است که لطفا در خرید dvd ها عجله نکنید. قبل از خرید dvd می توانید از مرکز مشاوره ما برای مشاوره رایگان در این زمینه کمک بگیرید. تا بهترین dvd هایی که مناسب تان است را معرفی کنیم. می توانید با شماره های 44421132 و 44423370 و 44620213 تماس بگیرید تا برای یک تصمیم گیری عالی کمک تان کنیم.

باکس دانلود
این مطلب هیچ محتوایی برای دانلود ندارد
مطالب مرتبط
محصول پیشنهادی

هدیه ویژه این مطلب

بحث و گفت و گو

شما هم در این درس مشارکت کنید

صفحه نخست

فروشگاه

وبلاگ

حساب کاربری