اعتقاد ما این است که:

پتانسیل یعنی توانی که شما دارید ولی از آن استفاده نمی کنید و ما ایمان داریم که شما #پتانسیل را دارید پس موفق خواهید شد.

چه کمکی از دست ما بر می آید؟

تخصص ما آموزش و مشاوره در زمینه های تحصیلی، خانواده، سازمانی و بهبود فردی است.
ما قرار است به شما کمک که هم خودتان بهتر زندگی کنید و هم جهان را جای بهتری برای زندگی دیگران.

شیراز,خیابان طالقانی ساختمان شفا
شیراز
youremail@yourdomain.com
09123235263
Follow Us

پتانسیل یعنی توانی که شما دارید ولی از آن استفاده نمی کنید و ما ایمان داریم که شما #پتانسیل را دارید پس موفق خواهید شد.

پاد کنکور 14 – چگونه معجزه گر کنکور خود باشیم ؟!!

خیلی از افراد به دنبال معجزه در قبولی کنکور هستند! آیا معجزه در کنکور شدنی است؟ در این بخش از پاد کنکور معجزه در قبولی کنکور را بررسی می کنیم. اینکه چگونه می توانیم قهرمان کنکور خود باشیم.

قهرمانان

حتما فیلم هایی را دیده اید که همه چیز به هم ریخته است. شهر ویران شده و مردم در اوج نا امیدی هستند. ناگهان یک قهرمانی می آید و همه چیز را درست می کند و ناجی شهر می شود. این قهرمان معمولا یک شنل هم دراد. مانند فیلم هایی مثل سوپرمن بتمن، می آید و نجات دهنده مردم یک شهر می شود.

خیلی از ما دوست داریم غول چراغ جادویی وجود داشته باشد. درخواست کنیم و او برایمان فراهم کند. واقعیت این است که دنیای امروز به همه تلقین کرده تا چیزی که دوست داری را باید سریع بدست بیاوری. این روزها حتما تبلیغات موسساتی را دیده اید که ادعا می کنند اگر در کلاس های کنکور ما شرکت کنید، می توانید فلان درس را در کنکور بالای هشتاد یا نود درصد بزنید! بعضی از موسسات تبلیغات عجیب تری می کنند. می گویند تکنیک هایی که در عرض چهار ساعت به شما یاد می دهیم، می تواند درصدتان را به چهل درصد برساند. فقط با یک روز یادگیری!

احتمالا با خودتان فکر می کنید که دیگر ناجی کنکورتان پیدا شده است. آنوقت سرمایه های مادی و معنوی تان مثل پول و زمان را در آنجا صرف می کنید و در نهایت نتیجه دلخواهتان را نمی بینید. این موسسات می گویند اگر در کلاس کنکور ما شرکت کنید برایتان معجزه می کنیم. آنها از شما برای دست یابی به موفقیت های یک شبه استفاده می کنند.

واقع بین باشید!

اگر بخواهیم واقع بینانه بررسی کنیم، می بینیم که موفقیت در کنکور شبیه لاتاری یا قرعه کشی بانک نیست. زندگی و کنکور مثل بخت آزمایی نیست. اینکه سازمان سنجش بگوید از بین یک میلیون داوطلب شرکت کننده در کنکور تصمیم گرفتیم قرعه کشی کنیم. به صد نفر اول پزشکی دانشگاه تهران، صد نفر دوم دندان پزشکی شهید بهشتی می دهیم، نیست! موفقیت در کنکور شبیه به حساب پس انداز بلند مدت است.

چون اولا برای رسیدن به سود آن باید یک سال صبر کنید. دوما برای موفقیت در کنکور باید هر روز تلاش کنید. یعنی باید هر روز مبلغی را در این حساب تان واریز کنید. هر روز مبلغی از تلاش تان را واریز کنید. وقتی تلاش های روزانه روی هم جمع می شود و یک سال می گذرد، در نهایت سودی به این حساب تعلق می گیرد که می شود رتبه شما در کنکور.

معجزه کنکور

معجزه در قبولی کنکور

خودت معجزه گر کنکور باش!

موفقیت در کنکور سراغ کسانی می رود که آنقدر تلاش می کنند و با برنامه پیش می روند که اصلا فرصت فکر کردن به موفق نشدن را ندارند. آنها یک هدف برای خودشان مشخص کرده اند و تصمیم گرفته اند هر طور شده به آن موفقیت برسند.

به مصاحبه رتبه های برتر دقت کنید. کدامشان گفته اند ما شانس آوردیم و در معجزه کنکور موفق شدیم؟ کدامشان گفته اند یک شب خوابیدیم و بعد دیدیم رتبه ای که می خواستیم را بدست آورده ایم؟ همه آنها گفته اند به این خاطر موفق شدیم چون از قبل برای موفقیت برنامه ریزی کرده بودیم. چون برایش تلاش کرده بودیم. از تفریحات و خواب مان کم کرده بودیم. تا به این موفقیت برسیم. هیچ کدامشان موفقیت را شانسی نمی دانند چون برای آن تلاش و برنامه ریزی داشته اند.

درست است زندگی شما چراغ جادو ندارد، اما قهرمان دارد. آن قهرمان خودتان هستید. قهرمانی که شاید شنل نداشته باشید اما خودتان باید زندگی تان را نجات دهید. خودتان باید دست به کار شوید و به چیزهایی که دلتان می خواهد برسید. واقعیت این است که اگر چیزی را بدست بیاورید که زیاد برای آن تلاش نکرده باشید، به شما لذتی نخواهد داد. چون احساس می کنید حق تان نبوده.

جمع بندی

نقلی از سرالکس فرگوسن، مربی قبلی منچستر یونایتد است که می گوید: بازی اولی که در تیم منچستر داشتم و من مربی آن بودم، به کلیسا رفتم و خیلی دعا کردم تا تیم من برنده بازی پیش رو شود. اما در نهایت بازی را باختیم. بعد از بازی فهمیدم تیم مقابل هم دعا کرده تا برنده بازی شود! بعد از آن بازی فهمیدم که خدای من و خدای تیم مقابل یکی است و برنده را کسی مشخص می کند که بیشتر تلاش کرده است.

معجزه را در کنکور زمانی می بینید که تلاش هوشمندانه ای در این مدت داشته باشید. بیرون ز تو نیست هر آنچه در عالم هست، از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی !

خواندن کنکور در یک ماه

معجزه کنکور

باکس دانلود
این مطلب هیچ محتوایی برای دانلود ندارد
مطالب مرتبط
محصول پیشنهادی

هدیه ویژه این مطلب

بحث و گفت و گو

 • fatemeh.ht

  26 مهر 1397

  سلام و عرض خسته نباشید و تشکر از زحمات شما دوره رایگان عالی بود. من برای جلسه معارفه برنامه ریزی تماس گرفتم و ثبت نام کردم چند روز طول میکشه تا با من تماس بگیرید؟؟

  پاسخ به نظر ایشان
 • فاطمه هستم

  21 خرداد 1398

  سلام فقط باید بگم من رو دقیقا از یه ناامیدی شدید و بد بیرون اوردید خیلی از فیلماتونو دیدم و فقط تنها کاری که ازم بر میاد اینکه تشکر کنم و دعا کنم…. من نمیمونم سال بعد چون رتبه لازمم خیلی دور از دسترس نیست پس شرو میکنم ….

  پاسخ به نظر ایشان
 • یلـyaldaـدا

  8 مهر 1398

  عالی بود خسته نباشید👑

  پاسخ به نظر ایشان

شما هم در این درس مشارکت کنید

صفحه نخست

فروشگاه

وبلاگ

حساب کاربری